Doprava a platba

Balíky odesíláme přes dopravce Česká pošta a PPL. Balíky by Vám měly být doručeny do 3 dnů od objednání. V okamžiku expedice zásilky Vám na e-mail doručí přepravní společnost údaje ke sledování zásilky a také předběžný termín doručení. Je důležité uvést správné telefonní číslo emailovou adresu!

Prosíme Vás o zkontrolování stavu obalu při přebírání zásilky. Pokud zásilka vykazuje vady, rozbalte ji pouze v přítomnosti dopravce. V případě jakýchkoli pochybností odmítněte zásilku převzít a ihned nás informujte, abychom se domluvili ohledně dalšího postupu.

Pokud zásilku převezmete a zjistíte poškození, či ztrátu obsahu později, nemůžeme již vstoupit do případného reklamačního řízení mezi Vámi a doručovací společností. Na pozdější reklamace nemůžeme brát zřetel.

Neoblíbenějším způsobem platby je platba kartou online. S pomocí platební brány Stripe proběhne transakce proběhne okamžitě a zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den.

Další možností je klasický bankovní převod z účtu na účet, kde je potřeba použít také číslo objednávky jako variabilní symbol. Po přijetí částky potvrzujeme platbu a odesíláme objednávku.

Nákupní košík